TJ Sokol Baška

oddíl kopané

Prohra v Řepištích

Po dvou výhrách zajížděla Baška ke svému utkání na hřiště ambiciozních Řepišť. Do sestavy se po zranění vrtátil Stanczák a dirigoval obranu. Do branky se tentokrát postavil Bernatík. Další nepříjemnou změnou v sestavě byla absence zraněného Vavrince, čímž byla útočná síla Bašky oslabena.

Od začátku utkání měla Baška víc v držení míče a hledala skulinky k brance domácích. Řepiště čekali na své příležitosti a také především standartní situace, ze kterých směřovaly míče do šestnáctky Bašky. Dále chtěli domácí hrozit ze stran centrovanými míči. Po jedné takové akci, né-li první z jejich strany se dostali do vedení. Centrovaný míč z pravé strany našel volného domácího hráče, který hlavou otvírá skóre utkání na 1:0. Baška se nevzdává a má stále míč víc na svých kopačkách. V útoku s Gondou nastoupil Dudek, který vyhrával hlavičkové souboje a byl aktivní i při hře nohou. Aktivní hra Bašky přinesla vyrovnání po pěkné akci. Na své polovině vybojoval míč Gonda, který ho po krátkém vedení posílá dopředu do strany na běžícího Dudka, ten přenáši míč vzduchem do šestnáctky domácích. Tam nachází nabíhajícího Plonku, který křižnou ránou kolem vybíhajícího brankáře posílá míč do sítě domácí branky. Řepiště zavařili Bašce v první půli ještě jednou, když nastřelili tyč, nastal závar po němž se míč ještě jednou dotknul tyče na druhé straně. Baška měla také pár příležitosti po standartce, když nedošáhli na míč v šestnátce. A pak také průnik Halamy z boku šestnáctky u brankové čáry, kdy byl stažen domácím obráncem. Rozhodčí ovšem penaltu neodpískal. Další ranou bylo nucené střídání Gondy v poločase po dosti tvrdém faulu domácího Hoňka, který ho sestřelil na půlce a trefil loktem do žeber. Tím se už tak oslabena útočná síla Bašky ještě víc oslabila.

A tak Baška měla míň příležitosti v druhém poločase. Domácí měli štěstí a dokázali vstřelit druhou branku, když se dostali k odraženému míči po standartce. Zahravaný trestný kop vyboxoval Bernatík před sebe v šestnáctce a z chumlu dorazili míč domácí do branky. Druhý poločas už pro diváka tak pohledný jako první nebyl, i díky těžšímu měkkému terénu a nepřesnosti na obou stranách. A tak remizové utkání, skončilo výhrou Řepišť.

TJ Řepiště vs TJ Sokol Baška 2:1 (1:1)

sestava Bašky: Bernatík - Podžorný, Stanczak, Horňák, Tománek - Sloboda, Plonka, Halama, Michálek (Carbol) - Gonda (46' Boháč M.), Dudek

autor branky: Plonkaděkujeme partnerům

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

poslední výsledky

Muži | 8. kolo

TJ Sokol Baška : TJ Sokol Fryčovice 4:0

Dorost | 7. kolo

TJ Sokol Baška : TJ Oldřichovice 3:3

Starší žáci | 7. kolo

TJ Nebory : TJ Sokol Baška 1:4

Mladší žáci | 8. kolo

TJ Pražmo-Raškovice : TJ Sokol Baška 8:4

 

příští kolo

Muži 30.09. | 15:00

Veřovice : TJ Sokol Baška

Dorost 01.10. | 12:30

Milíkov/Hrádek : TJ Sokol Baška

Starší žáci 30.09. | 15:00

TJ Sokol Baška : TJ Sokol Lískovec

Mladší žáci 30.09. | 12:30

TJ Sokol Baška : SK Beskyd Čeladná

St. přípravka A 04.10. | 17:00

TJ Sokol Baška : TJ Sokol Palkovice

St. přípravka B 04.10. | 17:00

FC Kozlovice : TJ Sokol Baška

Ml. přípravka A

 

Ml. přípravka B

 

Aktuální umístění

MUŽI: Kompletní tabulka

1 Ostravice 16
2 Jistebník 15
3 Odry 13
4 Baška 13
5 Jeseník n. O. 12
6 Stachovice 12
7 Palkovice 10
8 Skotnice 10
9 Fryčovice 9
10 Veřovice 8
11 Klimkovice 6
12 Trojanovice I 4
13 Vlčovice 2
14 Spálov 1

 

DOROST: Kompletní tabulka

STARŠÍ ŽÁCI: Kompletní tabulka

MLADŠÍ ŽÁCI: Kompletní tabulka

 

© Fotbal Baška, design by MamiArt s.r.o., vytvořil eABM s.r.o.
TOPlist