TJ Sokol Baška

oddíl kopané

Tříbodová "kopaná" s rezervou Dobré

Je to ironie, za velmi dobré fotbalové výkony v uplynulých dvou utkáních jsme odešli s prázdnou, v sobotu po strašidelné kopané máme tři body. A pak v tom hledej logiku. Hostili jsme rezervu Dobré a hráli jsme s bezprostředním sousedem v tabulce o celkové umístění. S blížícím se koncem sezony měli hosté, stejně jako my, problém s tím, dát dohromady jedenáctku lidí, kteří jsou potřební k sestavení týmu. U nás je to dlouhodobý problém, takže už to vlastně ani problém není. Postavím toho, kdo přijde a kdyby nás bylo málo, tak v tombole vytáhneme diváka a dáme mu dres. Pro kabinu by bylo určitě víc motivující, kdyby to vyhrála nějaká místní krasavice, při mé smůle by to ale stejně byl nejstarší člověk v okrese, který na hřiště nešťastnou náhodou zabloudil cestou z nádraží díky své postupující demenci.

O samotném utkání se píše velice těžce, protože, mimo mnoha chyb na obou stranách, nebylo příliš okamžiků, které by stály za zaznamenání. Chtěli jsme hrát kombinačně, ale naše záloha, především střed, výrazně chybovala. Obrana jim při tom zdatně sekundovala. Z toho v průběhu celého utkání vybočoval Lukáš Sloboda, který, jako na jaře už poněkolikáté, odehrál vynikající utkání. Také Pavel Tománek na nezvyklém postu posledního zahrál excelentně, bohužel ostatní se již nepřidali. Ovšem útočníci to měli složité, protože to, co se k nim dostalo, se rozhodně nedalo nazvat ideálními přihrávkami. I tak ale v 65´Martin Vavrinec po ideálním vysunutí Tomáše Horňáka dal rozhodující druhý gól a přivedl nás tak k teprve třetímu vítězství v jarní sezoně. Hosté ke konci utkání chtěli výsledek korigovat, ale i pro ně to byl neřešitelný problém. Prostě oba manšafty včera neměly svůj den a fotbal dostal důkladně na prdel. Zůstala jen kopaná, chvála Bohu, pro nás vítězná.

TJ Sokol Baška vs. TJ Sokol Dobrá "B" 2:1 (1:0)

sestava TJ Sokol Baška: Bernatík – Baran, Horňák, Tománek, Faldyna (85' Boháč M.) – Carbol, Číž, Plonka, Sloboda – Bugna (55' Vavřík), Vavrinec
trenér: Eduard Oslejšek
autor golů: 16' Sloboda, 62' Vavrinecděkujeme partnerům

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

poslední výsledky

Muži | 25. kolo

TJ Sokol Baška : TJ Sokol Ostravice 1:5

Dorost | 10. kolo

Písek/Bukovec : TJ Sokol Baška 6:2

Starší žáci | 13. kolo

TJ Sokol Lískovec : TJ Sokol Baška 7:3

Mladší žáci | 10. kolo

TJ Sokol Baška : MFK FM 2:0

 

příští kolo

Muži 16.06. | 17:00

Spálov : TJ Sokol Baška

Dorost

 

Starší žáci 15.06. | 17:00

TJ Sokol Baška : TJ Sokol Hukvaldy

Mladší žáci

 

St. přípravka A

 

St. přípravka B

 

Ml. přípravka A 22.05. | 16:00

Finstal Lučina : TJ Sokol Baška

Ml. přípravka B 22.05. | 16:00

TJ Pražmo-Raškovice : TJ Sokol Baška

Aktuální umístění

MUŽI: Kompletní tabulka

1 Ostravice 56
2 Palkovice 55
3 Stachovice 54
4 Jeseník n. O. 52
5 Jistebník 47
6 Skotnice 42
7 Veřovice 40
8 Odry 33
9 Fryčovice 27
10 Trojanovice I 22
11 Vlčovice 19
12 Baška 18
13 Klimkovice 16
14 Spálov 16


DOROST: Kompletní tabulka

STARŠÍ ŽÁCI: Kompletní tabulka

MLADŠÍ ŽÁCI: Kompletní tabulka  

 

© Fotbal Baška, design by MamiArt s.r.o., vytvořil eABM s.r.o.
TOPlist