TJ Sokol Baška

oddíl kopané

Další domácí remíza ukončila podzimní část soutěže

Naše rozdávání bodů takzvaně "chudým" mělo další pokračování. Tuto sobotu k nám zavítaly Nošovice, které v minulém kole musely spolknout krutou porážku se Smilovicemi. V počátku utkání hosté i u nás působili zakřiknutě. První čtvrthodinka patřila nám a hosté se měli co ohánět. Jenže z platonické převahy jsme nic, mimo rohů, nezískali a tak nás hosté po několika chybách nekoncentrované obrany nachytali na hruškách a šli do vedení. Jejich produktivita byla v utkání velmi vysoká. Po půlhodině jsme vyrovnali zásluhou penalty, kterou proměnil Végh. Do konce půle se již nic nezměnilo a zbyl nám ještě poločas na obrat v utkání. Těžko se něco obrací, když opět inkasujeme po krásném průniku hostí. Takže zase domácí křeč. Jako v mnoha jiných utkáních přichází náš závěrečný nápor a je korunován po výborné samostatné akci Tomáše Horňáka. Ten vůbec odehrál opět velmi dobré utkání. Až do konce zápasu jsme se snažili strhnout vítězství na svou stranu, ale výborný brankář hostí byl vždy proti.

Mohli jsme se po podzimní části soutěže umístit na pomyslné bedně, místo toho okupujeme střed velice vyrovnané tabulky. Když si promítneme podzim, tak z týmů před námi jsme ztratili body pouze v Palkovicích po ostudném výkonu a s Janovicemi po stejně ostudném poločase. Naopak k týmům pod námi jsme se chovali velice vstřícně a nechali jsme jim zbytečně příliš mnoho bodů. V zimě tým určitě dozná změn, takže uvidíme s čím půjdeme do přípravy a jarní části soutěže. Z tohoto místa chci poděkovat všem, kdo se podíleli na zdárném zvládnutí podzimu a divákům se omlouvám za nervy drásající utkání v domácím prostředí. Opravdu to nebylo naším záměrem.

TJ Sokol Baška : SK Nošovice Lhoty 2:2 (1:1)


sestava TJ Sokol Baška: Škarabela – Plonka, Hrubý, Stanczak, Boháč T. (46´Boháč M.) – Tománek, Pokluda (59´ Baran), Číž, Sloboda – Végh, Horňák
trenér: Eduard Oslejšek
autoři branek: František Végh, Tomáš Horňákděkujeme partnerům

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

poslední výsledky

Muži | 26. kolo

Spálov : TJ Sokol Baška 1:1

Dorost | 10. kolo

Písek/Bukovec : TJ Sokol Baška 6:2

Starší žáci | 14. kolo

TJ Sokol Baška : TJ Sokol Hukvaldy 1:5

Mladší žáci | 10. kolo

TJ Sokol Baška : MFK FM 2:0

 

příští kolo

Muži

 

Dorost

 

Starší žáci

 

Mladší žáci

 

St. přípravka A

 

St. přípravka B

 

Ml. přípravka A

 

Ml. přípravka B

 

Aktuální umístění

MUŽI: Kompletní tabulka

1 Ostravice 59
2 Palkovice 58
3 Stachovice 57
4 Jeseník n. O. 55
5 Jistebník 50
6 Skotnice 42
7 Veřovice 40
8 Odry 36
9 Fryčovice 27
10 Trojanovice I 22
11 Baška 19
12 Vlčovice 19
13 Spálov 17
14 Klimkovice 16


DOROST: Kompletní tabulka

STARŠÍ ŽÁCI: Kompletní tabulka

MLADŠÍ ŽÁCI: Kompletní tabulka  

 

© Fotbal Baška, design by MamiArt s.r.o., vytvořil eABM s.r.o.
TOPlist