TJ Sokol Baška

oddíl kopané

M: Metylovice vs. Baška 0:1

Začátek utkání byl ve znamení vzájemného oťukávání soupeřů. První možností ohrozit branku domácích máme v 8 minutě po trestném kopu zboku, ale tato výhoda vychází vniveč. Domácí vyrukovali s jasnou taktikou, všechny balóny míří dopředu na ostrostřelce Végha. Ten se dostává k tvrdé ráně, ale jeho pokus vyhlavičkujeme na roh, ze kterého již domácí nezahrozí. K odpovědi se dostává Číž, který centruje do šestnáctky, ale také tento míč domácí odvrací do bezpečí. Hraje se jako na houpačce, snažíme se mít míč na svých kopačkách a dostáváme se také k náznakům šancí. Sloboda se dostává k zakončení, ale jeho střela postrádá razanci. To na druhé straně pálí opět Végh, ale mladý brankář Bůžek nepříjenou střelu vyráží. Odpovídáme Hradilem, ten hlavou prodlužuje na Vavrince, který posouvá na Číže, ale také jeho střelu brankář domácích vyráží na roh. Ve 25 minutě se k výbornému pasu domácích dostává Végh, utíká naší obraně a zastavuje jej až nedovoleně bašťanský brankář. Nařízenou penaltu domácích však Bůžek výborně chytá. Baška se k příležitosti vstřelit branku dostává po zaváhání domácího brankáře, ale míč se nám do sítě nedaří dostat. Závěr poločasu je sice v naší režii, ale paradoxně k další velké možnosti vstřelit úvodní branku se dostává opět domácí útočník Végh, jehož střela tečuje brankovou konstrukci.

Do druhého poločasu vstupuji aktivněji domácí hráči, kteří se tlačí k naší brance. V 50 minutě jejich pokus jen těsně míjí tyču naší branky. K další nebezpečné situaci se dostávají domácí po trestném kopu, ale také tuto příležitost přežíváme. Naší hráči se v druhém poločase vůbec nemohou dostat do hry. Metylovičtí se snaží vstřelit kýžený gól. Blízko tomu je opět Végh, který k našemu štěstí trefuje břevno naší branky. Prakticky celý poločas se bráníme a odkopáváme míč co nejdál od naší branky, jsme ve velké křeči, ale domácí toho nejsou schopni ani po velkých závarech v pokutovém území využít. Když už se zdá, že zápas doslova přežijeme do jednobodového konce, vyrobí domácí brankář osudovou hrubku, kterou díky důrazu trestáme a se štěstím se ujímáme vedení. Závěr je hodně nervózní, ale rychle ubíhající čas nám jde naproti. Z Metylovic si odvážíme cenné tři body.

Metylovice vs. Baška 0:1 (0:0)

sestava Baška: Bůžek - Minarčík, Sztuchlík, Tománek, Halama - Sloboda, Dudek (46' Horňák), Bukovjan, Číž - Hradil, Vavrinec (79' Meisner)

trenér: Michal Pokludaděkujeme partnerům

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

poslední výsledky

Muži | 21. kolo

TJ Sokol Fryčovice : TJ Sokol Baška 2:1

Dorost | 11. kolo

Nebory/Smilovice : TJ Sokol Baška 0:0

Starší žáci | 19. kolo

TJ Sokol Hukvaldy : TJ Sokol Baška 5:2

Mladší žáci | 18. kolo

SK Beskyd Čeladná : TJ Sokol Baška 2:0

 

příští kolo

Muži 18.05. | 17:00

TJ Sokol Baška : Veřovice

Dorost 18.05. | 14:30

TJ Sokol Baška : SK Beskyd Čeladná

Starší žáci 17.05. | 16:30

TJ Sokol Baška : Finstal Lučina

Mladší žáci 18.05. | 14:30

TJ Sokol Baška : Finstal Lučina

St. přípravka A 29.05. | 16:30

TJ Sokol Baška : 1.BFK Frýdlant n O.

St. přípravka B 29.05. | 16:30

TJ Sokol Baška : 1. BFK Frýdlant n. O. "B"

Ml. přípravka A 22.05. | 16:00

Finstal Lučina : TJ Sokol Baška

Ml. přípravka B 22.05. | 16:00

TJ Pražmo-Raškovice : TJ Sokol Baška

Aktuální umístění

MUŽI: Kompletní tabulka

1 Ostravice 44
2 Palkovice 43
3 Stachovice 42
4 Jeseník n. O. 40
5 Jistebník 38
6 Skotnice 32
7 Veřovice 30
8 Odry 30
9 Fryčovice 21
10 Trojanovice I 19
11 Baška 18
12 Vlčovice 13
13 Klimkovice 13
14 Spálov 10

 


DOROST: Kompletní tabulka

STARŠÍ ŽÁCI: Kompletní tabulka

MLADŠÍ ŽÁCI: Kompletní tabulka 

 

© Fotbal Baška, design by MamiArt s.r.o., vytvořil eABM s.r.o.
TOPlist