TJ Sokol Baška

oddíl kopané

Nejmenší fotbalisté si zakončení sezony užili (a nejen oni)

Po dva červnové pátky jsme si na našem hřišti spolu s dětmi užili zakončení sezóny. V tom prvním zakončení sezóny 2023/2024 si svěřenci Marka Hřivy a Vojty Korbáše za mladší žáky a Honzy Richtera a Lukáše Vršky za starší žáky pozvali na hřiště rodiče a bylo znát, že se chtějí předvést v tom nejlepším světle. Je třeba říct, že ani rodiče zápas nevypustili a tak nebylo nouze o zajímavé souboje a krásné fotbalové momenty.

Stalo se tradicí, že posledním utkáním sezóny přípravek je vzájemný souboj našich přípravkových týmů. Pro některé děti je to poslední možnost, kdy se mohou ukázat před svými blízkými ve své věkové kategorii před očekávaným postupem ke starším spoluhráčům. Z akce pro pár dětí se v posledních letech stal festival fotbálku, který si aktivně užijí kromě dětí také „fotříci“ a některé maminky. Pro velkou účast jsme hráli na celé hřiště a v poločase se k rodičům přidaly také děti. Po fotbálku přišla zasloužená odměna v podobě vychlazeného pivečka pro ty starší, a mladší si pochutnávali na opékaných špekáčcích nebo upečených dobrotách.

Milí fanoušci, na konci je potřeba poděkovat. Velké díky patří Romčovi Niemczykovi, Martinovi Freithovi, Honzovi Trojancovi, Tomovi Bílkovi, Martinovi Boháčovi, Jirkovi Uherkovi, Honzovi Doležalovi, Peťovi Otipkovi, Borisi Pánkovi a Davidům Smolarčukovi a Mlýnkovi. Poděkování rovněž letí našim rodinám, které nám vytváří super zázemí! Děkujeme rovněž rodičům za velkou podporu nejen dětí, ale i celého klubu! Děkujeme rovněž všem partnerům včele s obcí Baška za důležitou podporu!

Fotogalerii ze zakončení přípravek najdete na stránkách https://rajce.net/album/qybcdxOiH8Yis9cO

Fotografie je možné také objednat u fotografa a trenéra starší přípravky Davida Smolarčuka na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.děkujeme partnerům

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

poslední výsledky

Muži | 26. kolo

Spálov : TJ Sokol Baška 1:1

Dorost | 10. kolo

Písek/Bukovec : TJ Sokol Baška 6:2

Starší žáci | 14. kolo

TJ Sokol Baška : TJ Sokol Hukvaldy 1:5

Mladší žáci | 10. kolo

TJ Sokol Baška : MFK FM 2:0

 

příští kolo

Muži

 

Dorost

 

Starší žáci

 

Mladší žáci

 

St. přípravka A

 

St. přípravka B

 

Ml. přípravka A

 

Ml. přípravka B

 

Aktuální umístění

MUŽI: Kompletní tabulka

1 Ostravice 59
2 Palkovice 58
3 Stachovice 57
4 Jeseník n. O. 55
5 Jistebník 50
6 Skotnice 42
7 Veřovice 40
8 Odry 36
9 Fryčovice 27
10 Trojanovice I 22
11 Baška 19
12 Vlčovice 19
13 Spálov 17
14 Klimkovice 16


DOROST: Kompletní tabulka

STARŠÍ ŽÁCI: Kompletní tabulka

MLADŠÍ ŽÁCI: Kompletní tabulka  

 

© Fotbal Baška, design by MamiArt s.r.o., vytvořil eABM s.r.o.
TOPlist