TJ Sokol Baška

oddíl kopané

Úspěch dorostu v Krajské zimní lize

dorost TJ Sokol BaškaV sobotu 1.3.2014 v Brušperku se konalo finále Staršího dorostu v KZL. Jak už jsem dříve psal i náš tým se do tohoto finálového turnaje probojoval.

Naše úspěšná cesta začala už 15.12.2013 základním turnajem na Čeladné. Zde byli našemi soupeři hráči z Čeladné, Kozlovic, Metylovic, Palkovic a St. Města. Tento turnaj byl velice vyrovnaný a rozhodoval každý gol. Po 2 remízách s Čeladnou a St. Městem přišla výhra nad Kozlovicemi,porážka od Metylovic a konečná remíza s Palkovicemi. Tyto výsledky nás dostaly na 4. místo a do baráže.

Baráž se hrála v Brušperku 2.2.2014. Z této baráže postupoval do finálového turnaje jen tým s 1. místa.Úkol byl jasný hrát na 120%. Soupeři byli těžcí, dva divizní celky ze Staříče A a B, Libhošť, Petřvald a Čeladná, která šla do baráže s námi. Nedali jsme nikomu žádnou náděj a jednoznačně šli za svým cílem.Po 5 vítězstvích nebylo co počítat, Baška šla do finále a zbytek domů.

Finalový turnaj byl opět v Brušperku a to dne1.3.2014. Vyzbrojeni dobrými výsledky z baráže, dvou fanynek, dvou rodičů a jednoho prarodiče jsme vyrazili do boje. Přes všechna základní, barážové, semifinalové turnaje se zde utkaly týmy z Heřmanic (KP), Skotnice (KS), Vratimova (KS), Fryčovic (KS), Palkovic (OP) a Bašky (OP). Podle soutěží a věku hráčů jsme na tom nebyli nic moc.

První zápas se Skotnicí jsme remizovali (0:0) a to nás nabudilo. Druhý zápas s Fryčovicemi (1:0) byl pod naší kontrolou,ale vstřelení jen jediného golu s několika tutovek nás později hodně mrzelo. Třetí utkání s Palkovicemi (3:2), které jsme otáčeli v posledních minutách dvěma goly A. Krále nás posunulo na 1. místo pruběžné tabulky. Čtvrté utkání s agresivním soupeřem z Vratimova (2:2) bylo hektické a drsné. Věděli jsme, že když chceme uspět nesmíme prohrát. V posledních vteřinách se nám přímým kopem podařilo vyrovnat .Tento remízový bod určil, že budeme v posledním utkání s Heřmanicemi hrát o první místo.

Zápas nezačal pro nás dobře. Hned první naše zaváhání v první minutě soupeř využil. Hra se postupně vyrovnávala, ale gol nám tam nespadl. Šancí bylo dost. Pak ,ale přišel i druhý gol do naší brány. Tak se zrodila první porážka 2:0. Bohužel prohra a shoda bodů s týmem ze Skotnice, při horším skore nás posunula na 3. místo. Tady nás začaly mrzet nevyužité golové šance s Fryčovicemi a Heřmanicemi.

Nakonec jsme v KZL skončili na vynikajícím 3. místě z 15. zápasů jsme 8 vyhráli, 5 remizovali a jen 2 prohráli. Celkový herní projev týmu byl výborný. Jako trenér jsem byl velice spokojen.

Chtěl bych všem hráčům poblahopřát k dosaženému úspěchu a poděkovat za velmi kvalitní reprezentaci našeho oddílu.

Reprezentovali: A. Bůžek, V. Korbáš, D. Baran, F. Žilavý, M. Garba, M. Šnyta, A. Král, J. Michálek, J. Křenek, L. Volný, T. Onderka, Dav. Baran

Vedoucí týmu: M. Křenek
Trenér : P. Bůžekděkujeme partnerům

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

poslední výsledky

Muži | 26. kolo

Spálov : TJ Sokol Baška 1:1

Dorost | 10. kolo

Písek/Bukovec : TJ Sokol Baška 6:2

Starší žáci | 14. kolo

TJ Sokol Baška : TJ Sokol Hukvaldy 1:5

Mladší žáci | 10. kolo

TJ Sokol Baška : MFK FM 2:0

 

příští kolo

Muži

 

Dorost

 

Starší žáci

 

Mladší žáci

 

St. přípravka A

 

St. přípravka B

 

Ml. přípravka A

 

Ml. přípravka B

 

Aktuální umístění

MUŽI: Kompletní tabulka

1 Ostravice 59
2 Palkovice 58
3 Stachovice 57
4 Jeseník n. O. 55
5 Jistebník 50
6 Skotnice 42
7 Veřovice 40
8 Odry 36
9 Fryčovice 27
10 Trojanovice I 22
11 Baška 19
12 Vlčovice 19
13 Spálov 17
14 Klimkovice 16


DOROST: Kompletní tabulka

STARŠÍ ŽÁCI: Kompletní tabulka

MLADŠÍ ŽÁCI: Kompletní tabulka  

 

© Fotbal Baška, design by MamiArt s.r.o., vytvořil eABM s.r.o.
TOPlist