TJ Sokol Baška

oddíl kopané

Bašťanská mládež v Krajské zimní lize

I letos se naše mládežnické týmy st. žáků a dorostu zúčastnili Krajské zimní ligy.

Náš tým st. žáků obhajoval 2. místo z loňského roku. Bohužel odchod více hráčů do starší kategorie dorostu nás o dost oslabil. I tak jsme vyraželi na první turnaj s tím, že něco vyhrajem. Ale opak byl pravdou, skončili jsme poslední a dostali se tak do baráže. Co mne mrzí, je fakt, že plno hráčů se po tomto turnaji na vše vybodlo. Místo toho, aby více trénovali přestali bez udání důvodu chodit úplně. Proto jsme museli na baráž vzít A. Bůžka a J. Křenka, kteří tento rok hrají v jiném týmu. Neměli jsme nárok na postup.

Tato baráž se nám povedla a po 4 vítězstvích a 1 porážce jsme skončili druzí. Velmi dobře zahráli M. Roman, D. Gara, A. Bůžek, J. a M. Křenci. Doufám, že do letní soutěže, která začína pro žáky 19.4.2014 už budou hráči opět chodit.


Náš druhý tým" dorost" je na tom o dost lépe. V prvním turnaji hraném na Čeladné skončili po vyrovnaných zápasech na čtvrtém místě. I oni šli do baráže. Tato baráž vyšla na jedničku. Bez porážky a s 5 vítězstvími jsme postoupili do závěrečného finálového turnaje. Ten se odehraje 1.3.2014 od 13.30 hod v Brušperku.

Doufáme ,že navážem na loňské 2. místo st, žáků a předloňské 2. místo dorostu. O výsledku budeme infomovat na našich webových stránkách.

Chtěl bych poděkovat všem hráčům za reprezentaci našeho oddílu a rodičům za podporu a odvoz. Nejvíc pak p. Křenkovi.

Díky trenér Bůžekděkujeme partnerům

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

poslední výsledky

Muži | 8. kolo

TJ Sokol Baška : TJ Sokol Fryčovice 4:0

Dorost | 7. kolo

TJ Sokol Baška : TJ Oldřichovice 3:3

Starší žáci | 7. kolo

TJ Nebory : TJ Sokol Baška 1:4

Mladší žáci | 8. kolo

TJ Pražmo-Raškovice : TJ Sokol Baška 8:4

 

příští kolo

Muži 30.09. | 15:00

Veřovice : TJ Sokol Baška

Dorost 01.10. | 12:30

Milíkov/Hrádek : TJ Sokol Baška

Starší žáci 30.09. | 15:00

TJ Sokol Baška : TJ Sokol Lískovec

Mladší žáci 30.09. | 12:30

TJ Sokol Baška : SK Beskyd Čeladná

St. přípravka A 04.10. | 17:00

TJ Sokol Baška : TJ Sokol Palkovice

St. přípravka B 04.10. | 17:00

FC Kozlovice : TJ Sokol Baška

Ml. přípravka A

 

Ml. přípravka B

 

Aktuální umístění

MUŽI: Kompletní tabulka

1 Ostravice 16
2 Jistebník 15
3 Odry 13
4 Baška 13
5 Jeseník n. O. 12
6 Stachovice 12
7 Palkovice 10
8 Skotnice 10
9 Fryčovice 9
10 Veřovice 8
11 Klimkovice 6
12 Trojanovice I 4
13 Vlčovice 2
14 Spálov 1

 

DOROST: Kompletní tabulka

STARŠÍ ŽÁCI: Kompletní tabulka

MLADŠÍ ŽÁCI: Kompletní tabulka

 

© Fotbal Baška, design by MamiArt s.r.o., vytvořil eABM s.r.o.
TOPlist