TJ Sokol Baška

oddíl kopané

Prohra s nováčkem soutěže

První utkání nového ročníku 2014/2015 sehráli naši muži na hřišti nováčka soutěže z Tošanovic. Hned úvodní minuty ukázaly, že domácí tým se rozhodně chovat s nováčkovský respektem nebude. Hned ve třetí minutě po levé straně prakticky přes celé hřiště utekl rychlonohý tošanovický hráč všem, kteří se jej snažili zastavit a naservíroval před branku svému spoluhráči ideální centr, který nemohl skončit jinak než v síti. Po rychlém gólu se hra srovnala a zaslouženě se srovnal i stav utkání.

Bohužel o 20 minut později a našem špatném přebrání hráčů v šestnáctce šli opět domácí do vedení, které navýšili hned o dvě minuty později z penalty.

Po poločasovém stavu 3:1 ve prospěch domácích jsme se snažili o snížení, ale domácí hráči nás nepustili prakticky ničemu, co by se jen trochu přibližovalo nebezpečné situaci. A když už jsme se k něčemu takovému dostali, tak naše nekvalitní koncovka náš zmar podtrhla.

Větší část druhé půle jsme měli míč na kopačkách, bohužel směrem dopředu jsme byli naprosto sterilní. Pomyslný hřebíček do rakce našich nadějí přišel v 81 minutě, kdy po sérii chyb a následném rychlém breaku uzavřeli skóre znovu tošanovští.

Bohužel toto nebylá poslední rána pro náš tým. Chvíli před koncem se v souboji zranil navrátilec Tomáš Podžorný. Přejeme mu brzké uzdravení a návrat na hřiště.

TJ Tošanovice vs. TJ Sokol Baška 4:1 (3:1)

sestava TJ Sokol Baška: Bernatík – Podžorný (83‘ Boháč T.), Stanczak, Tománek, Boháč M. – Horňák (46‘ Halama), Číž, Dudek, Sloboda – Michálek (46‘ Baran), Vavrinec (82‘ Faldyna)
trenér: Eduard Oslejšek
autor golů: 11‘ Vavrinecděkujeme partnerům

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

poslední výsledky

Muži | 15. kolo

TJ Sokol Baška : TJ Sokol Hukvaldy 2:0

Žáci | 4. kolo

TJ Pražmo-Raškovice : TJ Sokol Baška 2:1

 

příští kolo

Muži 21.03. | 15:00

SK Pržno : TJ Sokol Baška

Žáci

 

Aktuální umístění

MUŽI: OP (tabulka ZDE)

místo družstvo body
1 Baška 33
2 Janovice 31
3 Hukvaldy 31


ŽÁCI: OP 99,00 (6+1) (tabulka ZDE)

místo družstvo body
1 Raškovice 27
2 Baška 24
3 Bystřice 24

 

© Fotbal Baška, design by MamiArt s.r.o., vytvořil eABM s.r.o.
TOPlist