TJ Sokol Baška

oddíl kopané

Odveta se Řepištím vydařila

Kompaktní, fotbalový soupeř, pro některé naše hráče důvěrně známé prostředí, to byl sobotní zápas v Řepištích. Z již tak úzkého kádru zbylo doslova torzo a tak prakticky kdo přišel, hrál. Aby toho nebylo málo, tak si již ve 25´obnovil svalové zranění Eda Stanczak. Domácí kontrolovali hru a míč měli v držení po větší část utkání. Byli v pohybu, nabízeli se, chtěli hrát. My jsme se spoléhali na brejky, bohužel jejich provedení bylo ve většině případů, především v prvním poločase, špatné. Přesto jsme tento poločas dotáhli do remízového konce, kdy domácí doslova zavraždili pár šancí.

Domácí provedli změny, které jim, zejména v útočné fázi, pomohly. Ihned po nástupu do druhé půle jsme, stejně jako v Chlebovicích, inkasovali. Paradoxně nás to spíše povzbudilo a naše protiútoky už měly hlavu i patu. Bohužel jsme nic nedotáhli do zakončení a bez střel na bránu se prostě góly nedávají. Takže naše neúspěšná šňůra se protáhla již na čtyři utkání. Nyní nás čeká doma Bukovec a nás rozhodně nepřibude, spíš naopak, neboť po utkání má Honza Plonka zle pošramocený kotník.


TJ Řepiště : TJ Sokol Baška 1:0 (0:0)

sestava TJ Sokol Baška: Bernatík – Halama, Baran, Stanczak (25' T. Boháč), Kowalczyk – Bílek, Tománek, Plonka, Sloboda – Číž, Horňák
trenér: Eduard Oslejšekděkujeme partnerům

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

poslední výsledky

Muži | 1. kolo

TJ Sokol Věřňovice : TJ Sokol Baška 7:1

Dorost | 4. kolo

TJ Písek : TJ Sokol Baška 7:2

 

příští kolo

Muži

 

Dorost

 

St. přípravka

 

Ml. přípravka A

 

Ml. přípravka B

 

Aktuální umístění

MUŽI: 1.B třída sk. C (tabulka ZDE)

místo družstvo body
12 Loko. Petrovice B 9
13 Baška 6
14 Mosty 0

 

DOROST OP FM (tabulka ZDE)

místo družstvo body
8 Hukvaldy 6
9 Baška 4
10 Oldřichovice 4

 

© Fotbal Baška, design by MamiArt s.r.o., vytvořil eABM s.r.o.
TOPlist