TJ Sokol Baška

oddíl kopané

Domácí porážka se Smilovicemi

Utkání s fotbalově vyspělým soupeřem, který nám od počátku vnutil svoji hru, mohlo mít pro nás příznivější vývoj, ale naše zbrklost a až nemohoucnost v útočné fázi to Smilovicím velice ulehčila. Měli jsme rušové protiútoky, ale jejich zakončení bylo tristní. Když jsme měli vystřelit, tak jsme přihrávali, pokud jsme měli přihrát, očesali jsme šílenými střelami šišky v místním lese. Prostě zmar. Obejít protihráče jeden na jeden, absolutně neřešitelný problém. Hosté se lehce dostávali na naši polovinu, kde dobře kombinovali, ale my jsme vesměs, mimo první branku, díky obětavosti v obranné fázi odolávali. Bohužel přišel druhý gól hostí, který byl hodně laciný. Ale to se stává, fotbal je o chybách a ruku na srdce: kdo z nás je nedělá. Horší bylo, že jsme do poločasu inkasovali ještě jednou. Do šaten jsme šli za hrozivých 0:3.

Do druhé půle jsme vstoupili s předsevzetím dokázat sobě i divákům, že to nepoložíme a zabojujeme o co nejlepší výsledek. Hrálo se nahoru dolů a myslím, že nám slouží ke cti, že jsme soupeře takových kvalit potrápili. Podařilo se nám snížit Honzou Plonkou na 1:3, ale v nejméně vhodnou dobu nás postihla dvě zranění a k dovršení všeho ještě červená karta pro Petra Bílka. I v jedenácti jsme se měli co ohánět, ale tento herní stav byl již prakticky neřešitelný. Přesto kluci jeli na krev a nedovolili soupeři již žádnou další úpravu skóre. Prohráli jsme, ale s výborným soupeřem a se vztyčenou hlavou. Tímto všem bez rozdílu děkuji za obětavost a nasazení.

TJ Sokol Baška : TJ Smilovice 1:3 (0:3)

sestava TJ Sokol Baška: F. Kimla – Halama, Hrubý, Stanczak (65' Faldyna), Tománek – Bílek, Pokluda (57' Baran), Plonka, Sloboda – Číž, Horňák
trenér: Eduard Oslejšek
autoři branek: 68' Plonka
ČK: 73' Bílekděkujeme partnerům

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

poslední výsledky

Muži | 15. kolo

TJ Sokol Baška : TJ Sokol Hukvaldy 2:0

Žáci | 4. kolo

TJ Pražmo-Raškovice : TJ Sokol Baška 2:1

 

příští kolo

Muži 21.03. | 15:00

SK Pržno : TJ Sokol Baška

Žáci

 

Aktuální umístění

MUŽI: OP (tabulka ZDE)

místo družstvo body
1 Baška 33
2 Janovice 31
3 Hukvaldy 31


ŽÁCI: OP 99,00 (6+1) (tabulka ZDE)

místo družstvo body
1 Raškovice 27
2 Baška 24
3 Bystřice 24

 

© Fotbal Baška, design by MamiArt s.r.o., vytvořil eABM s.r.o.
TOPlist