TJ Sokol Baška

oddíl kopané

Jarní tříbodový start s Lískovcem

Letošní fotbalové jaro začalo, co se počasí týče, na rozdíl od loňska, nádherným sluníčkem a v daném termínu. Zavítal k nám Lískovec, tvořený mixem zkušených fotbalistů a velmi mladých nadějí. Rozhodně to nebyl soupeř lehký. Samotné utkání neslo všechny průvodní znaky prvního ostrého startu. Byla k vidění bojovnost, snaha o kombinaci, ale také spousta nepřesností, ukvapenosti a zbrklosti v koncovce.

Po velmi dobrém začátku, kdy se nám rychle podařilo vsítit branku a po půl hodině hry další, mělo přijít naše uklidnění a užívání si fotbalu. Ne tak my! Je to pořád stejné. Ještě jsme nedali další tutovky a soupeř z nevinně vyhlížející situace snižuje na rozdíl jednoho gólu. Tak se jde do kabin. V šatně si řekneme, čeho se máme vyvarovat, ale skutečnost je jiná. Upadáme do letargie a trpného čekání na vyrovnání. To také po zásluze přichází, ovšem nutno dodat, že mu předcházely naše minimálně tři stoprocentní šance. Jak se říká: „Nedáš, dostaneš“. Už se opět rýsoval nám tak známý scénář o zbytečně ztraceném utkání, když přichází trestný kop ze strany a my se opět a tentokrát definitivně ujímáme vedení. Do konce utkání se již nic nemění a my začínáme jarní sezonu výhrou, teprve třetí v domácím prostředí.

Nyní nás čeká Frýdlant „B“, který utrpěl strašidelnou porážku ve Smilovicích. Jelikož jsem utkání viděl, rozhodně bych soupeře nepodcenil, ale vyzdvihl bych velmi vysoko výkon Smilovic.

TJ Sokol Baška : FK Real Lískovec "B" 3:2 (2:1)

sestava TJ Sokol Baška: Bernatík – Baran, Hrubý, Stanczak, Tománek – Bílek (89´ Bugna), Halama, Plonka, Sloboda (85´ Faldyna) – Číž (86´ Boháč T.), Horňák
trenér: Eduard Oslejšek
autoři branek: 8' Číž (penalta), 32' Tomáš Horňák, 82' Tománek


fotogalerii z utkání naleznete "ZDE"děkujeme partnerům

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

poslední výsledky

Muži | 1. kolo

TJ Sokol Věřňovice : TJ Sokol Baška 7:1

Dorost | 4. kolo

TJ Písek : TJ Sokol Baška 7:2

 

příští kolo

Muži

 

Dorost

 

St. přípravka

 

Ml. přípravka A

 

Ml. přípravka B

 

Aktuální umístění

MUŽI: 1.B třída sk. C (tabulka ZDE)

místo družstvo body
12 Loko. Petrovice B 9
13 Baška 6
14 Mosty 0

 

DOROST OP FM (tabulka ZDE)

místo družstvo body
8 Hukvaldy 6
9 Baška 4
10 Oldřichovice 4

 

© Fotbal Baška, design by MamiArt s.r.o., vytvořil eABM s.r.o.
TOPlist