TJ Sokol Baška

oddíl kopané

Jarní tříbodový start s Lískovcem

Letošní fotbalové jaro začalo, co se počasí týče, na rozdíl od loňska, nádherným sluníčkem a v daném termínu. Zavítal k nám Lískovec, tvořený mixem zkušených fotbalistů a velmi mladých nadějí. Rozhodně to nebyl soupeř lehký. Samotné utkání neslo všechny průvodní znaky prvního ostrého startu. Byla k vidění bojovnost, snaha o kombinaci, ale také spousta nepřesností, ukvapenosti a zbrklosti v koncovce.

Po velmi dobrém začátku, kdy se nám rychle podařilo vsítit branku a po půl hodině hry další, mělo přijít naše uklidnění a užívání si fotbalu. Ne tak my! Je to pořád stejné. Ještě jsme nedali další tutovky a soupeř z nevinně vyhlížející situace snižuje na rozdíl jednoho gólu. Tak se jde do kabin. V šatně si řekneme, čeho se máme vyvarovat, ale skutečnost je jiná. Upadáme do letargie a trpného čekání na vyrovnání. To také po zásluze přichází, ovšem nutno dodat, že mu předcházely naše minimálně tři stoprocentní šance. Jak se říká: „Nedáš, dostaneš“. Už se opět rýsoval nám tak známý scénář o zbytečně ztraceném utkání, když přichází trestný kop ze strany a my se opět a tentokrát definitivně ujímáme vedení. Do konce utkání se již nic nemění a my začínáme jarní sezonu výhrou, teprve třetí v domácím prostředí.

Nyní nás čeká Frýdlant „B“, který utrpěl strašidelnou porážku ve Smilovicích. Jelikož jsem utkání viděl, rozhodně bych soupeře nepodcenil, ale vyzdvihl bych velmi vysoko výkon Smilovic.

TJ Sokol Baška : FK Real Lískovec "B" 3:2 (2:1)

sestava TJ Sokol Baška: Bernatík – Baran, Hrubý, Stanczak, Tománek – Bílek (89´ Bugna), Halama, Plonka, Sloboda (85´ Faldyna) – Číž (86´ Boháč T.), Horňák
trenér: Eduard Oslejšek
autoři branek: 8' Číž (penalta), 32' Tomáš Horňák, 82' Tománek


fotogalerii z utkání naleznete "ZDE"děkujeme partnerům

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

poslední výsledky

Muži | 15. kolo

TJ Sokol Baška : TJ Sokol Hukvaldy 2:0

Žáci | 4. kolo

TJ Pražmo-Raškovice : TJ Sokol Baška 2:1

 

příští kolo

Muži 21.03. | 15:00

SK Pržno : TJ Sokol Baška

Žáci

 

Aktuální umístění

MUŽI: OP (tabulka ZDE)

místo družstvo body
1 Baška 33
2 Janovice 31
3 Hukvaldy 31


ŽÁCI: OP 99,00 (6+1) (tabulka ZDE)

místo družstvo body
1 Raškovice 27
2 Baška 24
3 Bystřice 24

 

© Fotbal Baška, design by MamiArt s.r.o., vytvořil eABM s.r.o.
TOPlist