TJ Sokol Baška

oddíl kopané

Katastrofální druhý poločas proti Janovicím

Dnes to bude rychlé. Den a noc, dva poločasy, nepodobné si ani omylem. V prvním poločase domácí hráli fotbal, nad kterým srdce plesalo. Ve druhém domácí banda fotbalových diletantů, kteří se bojí dostat míč, neplní nic z toho, co si řekneme, posraní z vidiny ztráty vedení, která zákonitě musela přijít při tomto přístupu.

Vadí mi: já být hráčem, po zápase bych sežral vzteky míč, zahodil bych kopačky a k..va bych přemýšlel, co jsem to za ko..ta. A někteří z toho mají ještě legraci. Snad ani nechápou, že se smějí sami sobě a za šašky, že byli oni sami. Je mi z toho hodně smutno.

Vadí mi: že diváci řvou, že není fyzická kondice, je jejich názor. Zaplatili si a mají na to právo. Ale, že s tím přijdou někteří hráči, tak to mě k..va sere. To, že si neumíte dát přihrávku na dva metry, že z pěti metrů přihrávkou málem ustřelíte spoluhráči koule,za to může fyzička? Ale na trenálu, když nejste schopni dát balon mezi dva kužely, to je ohromná legrace, že! Proč to asi děláme? To, že nejste schopni spolu mluvit a jdete dva do hlavy, kterou stejně prohrajete a za sebou necháte zcela volného hráče, za to může fyzička? To, že vám v poločase řeknu, že při standardkách nemáte pokryté hráče a že vás potrestají a vy se na to stejně vyserete! Za to může fyzička? Že spolu nemluvíte, nepřebíráte si hráče a proto zbytečně běháte. Za to může fyzička? To, že hlídáte protihráče od lajny místo zevnitř! Za to může fyzička? Že nejste schopni zpracovat míč, aniž by vám odskočil. Za to může fyzička? Že nemáte někteří z vás ani ty základní fotbalové návyky, které musí mít v sobě už žák? Za to může fyzička?

Hovno!!!

To všechno může za to, že o tu fyzičku v zápase přijdete. Protože běháte zbytečně jak ko..ti, honíte míč, který jste si mohli v klidu dát a pak samozřejmě s jazykem na vestě hned ten míč zase ztratíte, protože toho máte plné kecky.

A pokud někomu opravdu připadá, že nemá naběháno, proč se nesebere a nejde si zaběhat? Myslíte si, že mezi vámi takoví nejsou? Divili byste se, najdou se. Je to jenom o chtění a ne o kecech.

TJ Sokol Baška : TJ Janovice 3:3 (3:0)

Sestava TJ Sokol Baška: Škarabela - Boháč T., Hrubý, Stanczak, Boháč M. - Horňák, Plonka, Tománek (88´ Bugna), Sloboda (60´ Pokluda) - Végh, Číž
Trenér: Eduard Oslejšek
Autoři gólů: Radim Číž (9´), František Végh (13´, 15´)děkujeme partnerům

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

poslední výsledky

Muži | 1. kolo

TJ Sokol Věřňovice : TJ Sokol Baška 7:1

Dorost | 4. kolo

TJ Písek : TJ Sokol Baška 7:2

 

příští kolo

Muži

 

Dorost

 

St. přípravka

 

Ml. přípravka A

 

Ml. přípravka B

 

Aktuální umístění

MUŽI: 1.B třída sk. C (tabulka ZDE)

místo družstvo body
12 Loko. Petrovice B 9
13 Baška 6
14 Mosty 0

 

DOROST OP FM (tabulka ZDE)

místo družstvo body
8 Hukvaldy 6
9 Baška 4
10 Oldřichovice 4

 

© Fotbal Baška, design by MamiArt s.r.o., vytvořil eABM s.r.o.
TOPlist