TJ Sokol Baška

oddíl kopané

Další domácí ztráta s Chlebovicemi

Ach, jo. Domácí zápasy se pro nás pomalu stávají noční můrou. Tento víkend jsme přivítali doma tým Chlebovic, který po krátkém nováčkovském rozkoukávání se v úvodu sezóny a posílení, byl v posledních utkáních velice úspěšný. I u nás dokázal, že jejich výsledky nejsou dílem náhody, ale kvalitním herním projevem. Přesto pro nás utkání začalo jako ze sna. Na stopkách jsem měl teprve 26 vteřinu a po chybě hostujícího stopera dává Franta Végh s přehledem první gól. Hráli jsme v pohodě a drželi míč více na svých kopačkách. Další branka na sebe nedala dlouho čekat a na 2 : 0 zvyšuje Radim Číž po ukázkové přihrávce Petra Bílka. Potom přišlo pár pološancí a tutovka Radima Číže, kdy vypíchl míč před gólmanem, ale hráče na brankové čáře se mu nepodařilo překonat. Opět jsme mohli vést 3 : 0 a hrát v pohodě, místo toho jsme přenechali iniciativu hostím a ti toho do poločasu využili ke vstřelení kontaktního gólu. Nám se v první půli bohužel zranil Petr Bílek, který do té doby hrál vynikající utkání a jeho průniky nám v dalším průběhu hodně chyběly.

Druhá půle byla hodně vyrovnaná a hra se přelévala z jedné strany na druhou. I když soupeř v těchto fázích působil trochu fotbalověji, vyložené šance byly na naší straně. Ale ani Radim Číž, Honza Plonka či Eda Stanczak své tutovky neproměnili a tak přišel zákonitý trest v podobě vyrovnávací branky hostí. Obě mužstva hrála dále na tři body a tak se bylo neustále na co dívat. V závěru nás ještě mrzel sprinterský souboj Franty Végha se stoperem hostí z poloviny hřiště, kdy už to vypadalo, že náš sniper půjde sám na gólmana, ale bek skluzem na hranici rizika penalty ve vápně Frantovi zabránil ve skórování. Myslím, že to bylo divácky zajímavé utkání, ovšem opět bez té vítězné třešínky na dortu. Tak tedy příště, prosím, přijďte nás podpořit v sobotu v čase pouti v 15,00 hodin proti kvalitním Řepištím, které stejně jako my, prošli v létě velkou hráčskou obměnou a mnoho hráčů se ještě nedávno potkávalo v jedné kabině.

TJ Sokol Baška : TJ Chlebovice 2:2 (2:1)

Sestava TJ Sokol Baška: Škarabela - Stanczak, Hrubý, Horňák, Tománek - Bílek (35´ Sloboda), Plonka, Pokluda, Boháč M. (46´ Baran) - Číž, Végh
Trenét: Eduard Oslejšek
Autoři gólů: František Végh(1´), Radim Číž(16´)děkujeme partnerům

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

poslední výsledky

Muži | 15. kolo

TJ Sokol Baška : TJ Sokol Hukvaldy 2:0

Žáci | 4. kolo

TJ Pražmo-Raškovice : TJ Sokol Baška 2:1

 

příští kolo

Muži 21.03. | 15:00

SK Pržno : TJ Sokol Baška

Žáci

 

Aktuální umístění

MUŽI: OP (tabulka ZDE)

místo družstvo body
1 Baška 33
2 Janovice 31
3 Hukvaldy 31


ŽÁCI: OP 99,00 (6+1) (tabulka ZDE)

místo družstvo body
1 Raškovice 27
2 Baška 24
3 Bystřice 24

 

© Fotbal Baška, design by MamiArt s.r.o., vytvořil eABM s.r.o.
TOPlist