TJ Sokol Baška

oddíl kopané

Fotbal dvou tváří

Dnes musím hodnotit dva zápasy. To první do 25´ Smilovice : Baška, kdy jsme předváděli výborný fotbal se spoustou šancí po krásných kombinacích, kdy jsme se rychle ujali vedení 0 : 2, přičemž jsme ještě nevyužili další loženky a na konci tohoto časového období nám rozhodčí neuznal branku na 0 : 3.

A teď to druhé utkání: Smilovice : Škarabela + 10 dezorientovaných fotbalistů v dresu Bašky. Možná trochu přeháním, ale rozhodně nejsem daleko pravdy. Zcela jsme vyklidili nejen střed, ale prakticky celé hřiště, obrana byla permanentně přetížená a udržet míč vepředu byl úkol nadlidský a pro nás prakticky nesplnitelný. Zůstala v tom pouze obrana a především náš brankář. To, co předvedl se hned tak nevidí a hráči Smilovic se zřejmě ještě dlouho budou v noci budit ze sna při pomyšlení, co s nimi udělal. A co nechytil, tomu se do cesty postavilo břevno, celkově třikrát.

Mužstvo tak rozdílných tváří jsem již dlouho neviděl. Když jsem to chtěl změnit střídáním, tak to bylo úplně zbytečné. Kluci, kteří naskočili, dokonale zapadli do toho marasmu. Zmar, prakticky stejný, jako na jaře se stejným soupeřem, jen se zcela jiným výsledkem. Ten, pevně věřím, nikdo z hráčů nebude přeceňovat, protože si musíme sáhnout do svědomí. Tentokrát rozhodně nevyhrál lepší.

Já se zároveň omlouvám týmu za své bouřlivé reakce, jsem taky jenom člověk, s právem na občasnou chybu, ale opravdu to bylo šílené a kdybych to v sobě dusil, tak konce utkání nedožiji. Budu na sobě pracovat stejně, jako byste měli i vy. Jste výborní fotbalisti, jen byste si to měli nacpat především do svých hlav. Tak v sobotu, zkusme změnit statistiky a udělat si radost vítězstvím i v domácím prostředí.

TJ Smilovice : TJ Sokol Baška 1:2 (1:2)

sestava TJ Sokol Baška: Škarabela - T. Boháč, Hrubý, Stanczak, M. Boháč - Sloboda (89´ A. Kimla), Plonka, Pokluda (75´Baran), Tománek - Horňák (55´ Bílek), Číž
trenér: Eduard Oslejšek
góly: Lukáš Sloboda (11´), Jan Plonka (14´)děkujeme partnerům

 

 

 

 

 

 

 


 

 

poslední výsledky

Muži | 3. kolo

TJ Sokol Baška : TJ Sokol Kunčice p. O. 2:0

Žáci | 15. kolo

Kunčice (Čel., Metyl.) : TJ Sokol Baška 0:12

 

příští kolo

Muži 24.08. | 17:00

TJ CHlebovice : TJ Sokol Baška

Žáci 01.09. | 10:00

TJ Sokol Baška : SK Metylovice

Aktuální umístění

MUŽI: OP (tabulka ZDE)

místo družstvo body
1 Baška 3
2 Pržno 3
3 Janovice 1


ŽÁCI: OP 99,00 (6+1) (tabulka ZDE)

místo družstvo body
- - -
- Baška -
- - -

 

© Fotbal Baška, design by MamiArt s.r.o., vytvořil eABM s.r.o.
TOPlist