TJ Sokol Baška

oddíl kopané

Velké špatné v Hnojníku

Pro Bašku opět těžké utkání, neboť marodka se rozrostla a tak byli povoláni 2 dorostenci a bývalý hráč a trenér Bašky Michal Pokluda. Radosti ze hry si ovšem moc neužil, zvláště, když hned v úvodu utkání k údivu všech zahraje bašťanský brankář bekuli tak, že při kopu do míče, kopl i do země a tak v podstatě nahrál domácímu útočníkovi na šestnáctku, který poslal domácí tým snadně do vedení už ve druhé minutě. Opět tedy Baška prohrává už od samotného začátku. Domácí tým tvořen ze starších a zkušených borců měl míč víc na kopačkách a kombinačně přehrával Bašku. Tu špatný vstup poznamenal, neboť za deset minut po prvním gólu zvyšují domácí hráči na 2:0. Když se do zakončení dostal za obranou v šestnáctce nekrytý Rusz. Domácí pak měli několik rohových kopů, které ovšem zůstaly nevyužity. Baška dnes nehrála dobře, kazila přihrávky, chybělo nasazení a zapálení do hry. Své protiútoky končila špatnými kolmými nahrávkami, které byly pro útočníky dlouhé a přicházely pozdě. Rovněž Baška ze svých rohových kopů v první půli nic nevytěžila.

Aby toho nebylo málo, tak v poločase střídal kvůli nataženému svalu Podžorný. Odhodlání a vůle zvrátit stav utkání dostalo na frak hned v úvodu druhé půle, kdy stejně jako v první tak hned na začátku druhé půle se obránci Bašky zamotají s míčem v šestnáctce. O míč je připraví domácí Rusz a navýší skóre na 3:0 pro Hnojník. Takže místo snížení opět obdržená branka. Bašce se nedaří kombinace. Domácí tým si hlídá vývoj a stav utkání. Baška je dnes bezzubá a nemá ani nějaké vyložené šance. Naopak domácí Hnojník hrající v pohodě ještě navýší své skóre, kdy po pěkné kombinační akci zvyšuje na 4:0 Jantoš. Další gól přidají po zákroku brankáře Bašky, kterému vypadne z náruče střela domácích a další útočník Hnojníku dorazí míč do branky. A aby toho nebylo málo, tak Baška obdržela ještě šestý gól. Čestný úspěch Bašky zaznamenal v 87. minutě střídající dorostenec Bužga. Tento nepovedený zápas tak skončil porážkou Bašky 6:1. Určitě není jednoduché hrát opět ve slepené sestavě, kdy chybí spousta hráčů. Ovšem když už hráč na hřišti je, tak by měl bojovat o každý míč a dát do toho víc srdce v této nelehké situaci. To dnes hráčům Bašky chybělo, nedařila se kombinace, měla špatný pohyb a nasazení.

Hnojník vs. Baška 6:1 (2:0)

Branky: 2. Lachowicz, 12. a 46. Rusz, 71. Jantoš, 76. Zabelka, 84. Lukáš Brzuchanski – 87. Bužga

Sestavy:

Baška: Prášil – Žilavý, Pokluda, Vavřík, Podžorný (46. Štefek) – Kautský (68. Bužga), Třeštík, Lys, Kocúr – Sloboda, Dobiáš (79. Ondřej)

Hnojník: Lamoš (49. Kreželok) – Brzuchanski, Bauman (52. Jantoš), Rusek, Grochal – Kozel, Kaňok, Klus, Rusz – Zábelka, Lachowicz (66. J. Hradil)děkujeme partnerům

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

poslední výsledky

Muži | 13. kolo

TJ Sokol Baška : FK Staříč 1:2

Dorost | 4. kolo

TJ Písek : TJ Sokol Baška 7:2

 

příští kolo

Muži 31.10. | 14:30

TJ Pražmo-Raškovice : TJ Sokol Baška

Dorost

 

St. přípravka 17.09. | 16:30

TJ Janovice : TJ Sokol Baška

Ml. přípravka A

 

Ml. přípravka B

 

Aktuální umístění

MUŽI: 1.B třída sk. C (tabulka ZDE)

místo družstvo body
11 Sedliště 11
12 Baška 6
13 Loko. Petrovice B 6

 

DOROST OP FM (tabulka ZDE)

místo družstvo body
8 Hukvaldy 6
9 Baška 4
10 Oldřichovice 4

 

© Fotbal Baška, design by MamiArt s.r.o., vytvořil eABM s.r.o.
TOPlist