TJ Sokol Baška

oddíl kopané

TJ Nebory x TJ Sokol Baška 0:1 (0:0)

Hodnocení trenéra k prvnímu mistrovskému utkání našich mužů na hřišti TJ Nebory: "Po mimořádně krátké letní pauze započala opět další fotbalová sezona 2013/14 ve které bych byl rád, abychom se pohybovali v horních patrech tabulky. Je to naší povinností, neboť výbor fotbalového oddílu vyslyšel všechna má přání na doplnění kádru a dovedl do mužstva pět nových či staronových hráčů, kteří všichni budou posilou týmu.

Naším prvním soupeřem byly Nebory, kde se nám podařilo na jaře plně bodovat, proto jsme si i tentokráte věřili. Skutečnost ovšem byla jiná a soupeř nás především v prvním poločase přehrával ve všech činnostech. Jen zásluhou jeho střelecké nemohoucnosti bylo skóre na konci poločasu 0:0. Pouze konec první půle snesl alespoň trochu přísnější měřítko.

Do druhé půle jsme si řekli co zlepšit a začali to i plnit. Zlepšil se přechod do útočné fáze a začali jsme se prosazovat rychlostně proti houževnatému soupeři. Z toho rezultovala naše branka v 61 minutě, kdy Pavel Tománek vybojoval míč v obraně, rychle s ním postoupil na půlku a milimetrovou přihrávkou oslovil Radima Číže. Ten z jedné vnějším nártem nedal brankáři domácích nejmenší šanci.

Domácí i nadále měli optický tlak, ale naše kontry už začaly mít svou kvalitu a jen selhání v koncovce při samostatných nájezdech Franty Végha a Pavla Tománka nás dále držely v nejistotě a obavách o výsledek. Ten se nakonec podařilo udržet a tak vstup do soutěže byl odměněn 3 body. Co víc si přát. Hra byla především v první půli neurovnaná, ale s tím se po tolika změnách v týmu dalo počítat. Kabina ale vypadá velice dobře, což by mohl být příslib do budoucna."

TJ Nebory : TJ Sokol Baška 0:1 (0:0)

sestava TJ Sokol Baška: F. Kimla - Hrubý,  T. Boháč, Stanczak, Tománek - Plonka, Sloboda, Pokluda (84´ Baran ), M. Boháč (46´Bílek ) - Végh, Číž
trenér: Eduard Oslejšek
autor gólu: Radim Číž (61´)


Další výsledky kola:

FK Real Lískovec B - 1.BFK Frýdlant n. O. B 5:2
TJ Sokol Chlebovice- TJ Sokol Palkovice 2:6
SK Metylovice - TJ Smilovice 2:4
TJ Sokol Ostravice - TJ Janovice 3:1
SK Nošovice-Lhoty - TJ Řepiště 3:2
Sokol Dobrá B - TJ Beskyd Bukovec 3:0děkujeme partnerům

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Tréninky žáků

poslední výsledky

Muži | 12. kolo

TJ Sokol Baška : Metylovice/Frýdlant B 3:1

Žáci | 15. kolo

Kunčice (Čel., Metyl.) : TJ Sokol Baška 0:12

 

příští kolo

Muži

 

Žáci

 

Aktuální umístění

MUŽI: OP (tabulka ZDE)

místo družstvo body
4 Palkovice 36
5 Baška 31
6 Hrádek 29


ŽÁCI: OP 99,00 (6+1) (tabulka ZDE)

místo družstvo body
3 Čeladná 36
4 Baška 34
5 Janovice 32

 

© Fotbal Baška, design by MamiArt s.r.o., vytvořil eABM s.r.o.
TOPlist