TJ Sokol Baška

oddíl kopané

Porážka v Oldřichovicích

V předposledním zápase sezóny jsme se opět vydali do polského příhraničí. Na hřiště týmu, který se v letošní sezóně bije o postup do vyšší soutěže. Bohužel to ale pro tento tým vypadá na konečné druhé místo a bude záležet již jen na shodě náhod, zda postoupí nebo nikoli. Proč bohužel? Troufám si svým subjektivním názorem tvrdit, že lepší tým jsme v této sezóně neviděli. A bylo to znát od úvodního hvizdu. Domácí se do nás zakousli jako hladová šelma do své kořisti. Hned v první minutě neskutečný závar před naší bránou měl penaltové vyústění a úvodní branku zápasu. Už tak absencemi zdecimovaná bašťanská sestava tak zkousává tvrdý direkt. To co následovalo se nedá nazvat jinak než 45 minut na kolotoči. Domácí hráli s chutí a v osmé minutě jsme prohrávali již o dvě branky. Třináctá minuta a třetí branka v naší svatyni. V tu chvíli si hráči připadali jako ve špatném snu, ale kvalita soupeře byla zkrátka jinde. Když po pětadvaceni minutých jsme dostali čtvrtý gól, tak jsme se začali i modlit, aby už zápas skončil. Těch tutovek, co navíc domácí nedali ... . Jedna nádherná akce oldřichovických střídala druhou a na energii jim neubíraly ani ojedinělé výpady bašťanských hráčů.

Druhý poločas byl sice na branky poločasem chudým, nicméně diváci se museli výborně bavit. Olřichovičtí do něj nastoupili o něco vlažněji. Pravda, čtyřgólový náskok je mohl dost ukonejšit a tak nechali bašťanské si také kopnout do balónu. A nejen to. Díky rychlým výpadům po lajnách jsme se začali dostávat i k nebezpečnému zakončení. Především Horňák a Sloboda začali být pro domácí obranu hrozbou. Jenže zůstalo jen u hrozby. Opět se projevila naše velká slabina a tou je koncovka. Jediným střelcem druhého poločasu byl tedy opět domácí hráč, když jeho střela prolétla, jinak výborně chytajícímu Škarabelovi, pod rukama.

Oldřichovice vs. Baška 5:0 (4:0)

Sestava Baška: Škarabela - Faldyna, Velička, Pokluda, Tománek - Horňák, Michálek, Dudek, Sloboda - Boháč, Korbáš (46‘ Poledník)

Trenér: Tomáš Tvrdýděkujeme partnerům

 

 

 

 

 

 

 


 

 

poslední výsledky

Muži | 3. kolo

TJ Sokol Baška : TJ Sokol Kunčice p. O. 2:0

Žáci | 15. kolo

Kunčice (Čel., Metyl.) : TJ Sokol Baška 0:12

 

příští kolo

Muži 24.08. | 17:00

TJ CHlebovice : TJ Sokol Baška

Žáci 01.09. | 10:00

TJ Sokol Baška : SK Metylovice

Aktuální umístění

MUŽI: OP (tabulka ZDE)

místo družstvo body
1 Baška 3
2 Pržno 3
3 Janovice 1


ŽÁCI: OP 99,00 (6+1) (tabulka ZDE)

místo družstvo body
- - -
- Baška -
- - -

 

© Fotbal Baška, design by MamiArt s.r.o., vytvořil eABM s.r.o.
TOPlist