TJ Sokol Baška

oddíl kopané

The same old story - Hrádek

Kdybych vzal klávesovou zkratku ctrl+c a na jiné místo přidal ctrl+v, tak bych si ušetřil práci při psaní reportu z dalšího venkovního zápasu Bašky. Ve zkratce. Aktivní start, nějaká ta šance, ale bez efektu. Potom chyba v defenzívě na niž následuje geniálně stupidní gól do naší sítě, aby následovala zbrklost, nepřesnost a bašťanský chaos na hřišti. Zkrátka poslední zápasy jsou jako přes kopírák, jenže ve slezském Hrádku to dopadlo ještě hůře.

První poločas. Do úvodní šance zápasu se dostal bašťanský Sloboda, který naservíroval míč do velkého vápna, ale krom získaného rohu jsme více neprofitovali. Prakticky ta samá situace, jen v opačném gardu se odehrála před naší brankou. Soupeři si tak vyměnili pozdravy, aby se začal hrát fotbal. Otěže zápasu pro naši smůlu však převzali domácí. Chyba v naší rozehrávce byla ve 12 minutě krutě potrestána. Prakticky první rána na branku a hned gól. Bohužel jsme touto brankou uklidnili soupeře, který si celý poločas prakticky dělal, co chtěl. Jedna střela střídala druhou, rychlé kombinace a zakončení nám dělaly problémy. Naneštěstí jsme domácím k nebezpečným situacím pomáhali vlastními chybami, nicméně mladý brankář Bůžek měl práce v prvním poločase dost. A to jsme měli štěstí, že spousta pokusů domácích hráčů šla vedle nebo nad naší branku. Z letargie nás na malou chvíli v prvním poločase snad vyvedla jen akce Horňáka, který zahrozil tečovanou střelou. Nicméně domácí brankář, sic s probémama, si ale poradil. Krátce před poločasem jsme ustáli schovanou střelu, která skončila na naší tyči, na ní jsme nazázali rychlým brejkem a opětovném zakončení našich útočníků, nicméně bez gólového efektu. Poločas uzavřeli stylově hosté výpady do naší obrany, míč sice několikrát proletěl malým čtvercem, ale rovněž bez brankového efektu.

První poločas jsme sice přečkali, ale co to bylo naplat, když ten druhý začal minimálně stejně katastroficky jako již několikrát v této sezóně. 47 a 49 minuta a je po zápase. Ale postupně. Na dvoubrankový rozdíl se domácí dotali jen po dvou minutách druhého poločasu. Přízemní střela po naší ztrátě míče šla přes prsty brankáře Bůžka do tyče, k jejímu odrazu se však jako první dostali hosté a skóre se měnilo. O dvě minuty později bylo rozhodnuto. Domácí hráči zahrávali roh, Horňák míč minul a dopadl přesně na hlavu domácího playera, který zvýšili na rozdíl tří branek. A mohlo bý ještě hůře nebýt zákroku mladého brankáře Adama Bůžka. O chvíli později nás zachránil od pohromy jen vysoký lob útočícího hráče. Zvýšení stavu na 4:0 jsme se však neubránili. Bodlo domácího útočníka v 58 minutě se již nemýlilo a my si začli koledovat o výprask. domácí byli v laufa, naopak nás zaplavila frustrace, která vyvrcholila dalekonosnou střelou a stavonením konečného skóre 5:0.

Každý zápas začíná stavem 0:0. Každý sápas je však jiný. Tato porážka byla pro nás zasloužená a o to více nás trápí. Nezbývá než se odrazit ode dna a začít bodovat.

Hrádek vs. Baška 5:0 (1:0)

Sestava Baška: Bůžek - Snašel (53' Meisner), Minarčík, Pavliska, Horňák - Velička, Procházka, Bukovjan, Sloboda - Brabec (73' Boháč M.), Gonda

Trenér: Michal Pokludaděkujeme partnerům

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Tréninky žáků

poslední výsledky

Muži | 12. kolo

TJ Sokol Baška : Metylovice/Frýdlant B 3:1

Žáci | 15. kolo

Kunčice (Čel., Metyl.) : TJ Sokol Baška 0:12

 

příští kolo

Muži

 

Žáci

 

Aktuální umístění

MUŽI: OP (tabulka ZDE)

místo družstvo body
4 Palkovice 36
5 Baška 31
6 Hrádek 29


ŽÁCI: OP 99,00 (6+1) (tabulka ZDE)

místo družstvo body
3 Čeladná 36
4 Baška 34
5 Janovice 32

 

© Fotbal Baška, design by MamiArt s.r.o., vytvořil eABM s.r.o.
TOPlist