TJ Sokol Baška

oddíl kopané

Hukvaldy potvrdily roli favorita

Po dvou vítězstvích zajížděla Baška na hřiště vedoucích Hukvald, kde se dalo pouze překvapit. A o to větší překvapení by to bylo, neboť kádr na tohle utkání tvořilo jen 14 hráčů a z toho byli 2 brankáři. Hlavním úkolem tedy bylo pokrýt domácí hráče, bránit co nejdříve po převzetí míče hráče Hukvald.

Domácí měli převahu v držení míče po celý zápas, ale na vedoucí tým tabulky nepředváděli něco extra. Velmi dobře zahrál především útočník domácích a autor dvou branek Košica. Tento útočník svou rychlostí dost trápil bašťanskou obranu. Drtivý tlak domácí hráči určitě neměli – jak prezentují na svých stránkách. Mezi šance domácích patřila krásná střela Ollenokova, která skončila na břevně. Hukvaldy se snažili hrát přes rychlonohého Košicu. Jeden z těchto jejich pokusu vyšel ve 22. minutě, kdy ze středu hřiště vyslal do breyku Ermis – Košicu, ten obešel v rychlosti i vyběhnuvšího Škarabelu a z levé strany dokázal ještě poslat míč do prázdné branky. Pak ještě přestřelil v další šanci. Do poločasu se domácím podařilo ještě přidat druhý gól. Na přizemním centru zprava se mezi bašťanské hráče dostal Košica a ve skluzu zvýšil na 2:0.

Druhá půle probíhala téměř ve stejném gardu, protože Baška už hrála téměř bez útoku. Nedokázala podržet vepředu míč a tak byla záloha a obrana neustále v zápřahu. Domácí měli ještě několik šancí, které nedokázali proměnit a to i díky kvalitnímu výkonu Škarabely.


TJ Hukvaldy vs. TJ Sokol Baška 2:0 (2:0)

sestava Baška: Škarabela - Podžorný, Halama, Tománek, Faldyna - Sloboda, Dudek (65‘ Michálek), Horňák, Číž - Brabec (37‘ Škrábal), Meisner (84‘ Kimla)

trenér: Michal Pokludaděkujeme partnerům

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

poslední výsledky

Muži | 1. kolo

TJ Sokol Věřňovice : TJ Sokol Baška 7:1

Dorost | 4. kolo

TJ Písek : TJ Sokol Baška 7:2

 

příští kolo

Muži

 

Dorost

 

St. přípravka

 

Ml. přípravka A

 

Ml. přípravka B

 

Aktuální umístění

MUŽI: 1.B třída sk. C (tabulka ZDE)

místo družstvo body
12 Loko. Petrovice B 9
13 Baška 6
14 Mosty 0

 

DOROST OP FM (tabulka ZDE)

místo družstvo body
8 Hukvaldy 6
9 Baška 4
10 Oldřichovice 4

 

© Fotbal Baška, design by MamiArt s.r.o., vytvořil eABM s.r.o.
TOPlist