D: Vybojované vítězství v Dobré

Na tento zápas jsme odjížděli skoro v plném počtu a nabití vysokou výhrou z Raškovic. Soupeř z Dobré ovšem patří k těm silnějším týmům, které v polorozpadlé soutěži jsou. Hned od první minuty jsme oproti raškovickému zápasu měli co dělat. Prohrané souboje jeden na jednoho našich krajních beků nám dělaly velké problémy. Naštěstí brankář zachránil hned v prvních minutách tři tutovky domácích. Paradoxně jsme to mohli být právě my, kteří mohli skórovat jako první. Po sedmi minutách bránění se dostal před brankáře domácích Pítr, kterému přihrál do volného prostoru Gara. Bohužel střela šla těsně vedle tyčky. V 17 minutě už to ale k naší smůle domácím vyšlo. Po důrazu na naše hráče v malém vápně se balon odrazil přímo k nim a otevřeli skóre. Domácí nás celý první poločas přehrávali, ale skore bylo na konci první půle 1:1. A to, když ve 37. minutě z penalty vyrovnal Šnyta.

Druhý poločas byl už vyrovnanější. Našim střídáním a prohozením postů jsme byli rychlejší, což se projevilo na protiútocích. Nakonec jsme šťastnějším mužstvem byli my. Domácím se nepodařilo překonat našeho golmana Bůžka. Ale z mnoha šancí na obou stranách se uchytila jen ta s 82 minuty. To centroval Gara na Šnytu a ten zpětnou přihrávkou našel volného Korbaše, který nám vystřelil vítězství. V tomto utkání jsme si dokazali bojovnost týmu, najít v sobě sílu, i když už to vypadá, že to nejde, otočit skore a snad i něco navíc. Všem hráčů děkuji za výkon.

Dobrá vs. Baška 1:2 (1:1)

Autoři branek: Šnyta, Korbáš

Sestava: Bůžek - Onderka, Hladný, Vojtek (45' Garba), Prokop (88' Němec) - Baran Dom., Šnyta, Gara, Pítr - Gábor, Korbáš (87' Baran Dav.)

Trenér: Bůžek

Vedoucí: Richter