TJ Sokol Baška

oddíl kopané

Tradiční silvestrovský fotbálek

Blíží se konec roku a téměř všichni přemýšlíme, co budeme dělat na Silvestra? My všichni, kteří máme rádi nejpopulárnější hru planety to již víme. Tradičně se rozloučíme se starým rokem sportem. Jestli nás čeká mráz nebo nasněží, nám to vadit nebude. Není totiž nic zábavnějšího, než honit kulatý nesmysl po zmrzlé či zasněžené trávě. A pokud se Vám to nezdá dost vtipné, věřte, že po správném doplňování tekutin už se smát budete. Protože když se má člověk rozloučit se starým rokem, neměla by u toho chybět legrace, rodina či přátelé.

A proto Fotbalový výbor bašťanské kopané zve všechny hráče, bývalé hráče, přátele a vyznavače "extrémního" sportu k tradičnímu silvestrovskému fotbálku. Hraje se za jakéhokoliv počasí. Výkop je stanoven na 10h. Sraz bude v 9.30h v kabinách. Hráči, kteří se potřebují kvalitněji rozhýbat mohou dorazit již v 9h. Občerstvení zajištěno. Přesto, kdyby si někdo dal od Nového roku předsevzetí zhubnout, můžete donést zbytky cukroví či kapra, my Vám s tím pomůžeme. Je to přece kolektivní sport :-)

Bašťanský fotbal přeje všem dobrým lidem krásné a pohodové prožití Vánoc a do Nového roku hlavně zdraví, osobní spokojenost a ještě více úsměvů kolem nás. děkujeme partnerům

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

poslední výsledky

Muži | 15. kolo

TJ Sokol Baška : TJ Sokol Hukvaldy 2:0

Žáci | 4. kolo

TJ Pražmo-Raškovice : TJ Sokol Baška 2:1

 

příští kolo

Muži 21.03. | 15:00

SK Pržno : TJ Sokol Baška

Žáci

 

Aktuální umístění

MUŽI: OP (tabulka ZDE)

místo družstvo body
1 Baška 33
2 Janovice 31
3 Hukvaldy 31


ŽÁCI: OP 99,00 (6+1) (tabulka ZDE)

místo družstvo body
1 Raškovice 27
2 Baška 24
3 Bystřice 24

 

© Fotbal Baška, design by MamiArt s.r.o., vytvořil eABM s.r.o.
TOPlist