TJ Sokol Baška

oddíl kopané

D: S Jablunkovem bez branek

V dalším kole okresního přeboru dorostu jsme přivítali ambiciozní tým s Jablunkova. Fukcionáři tohoto klubu otevřeně mluví, že by se měli vrátit zpět do vyšší soutěže. Zápas byl v prvním poločase vyrovnaný. My měli šance, kdy Pítr obehrál obranu, udělal kličku brankáři, ale do odkryté brány se už netrefil. Posléze šel Šnyta sám na brankáře, ale bohužel brzo vystřelil a brankář chytil. Rovněž Gara svou ranou ze dvaceti metrů ohrozil brankáře, ale trefil jen břevno. Naše obrana soupeře pustila jen do dvou možností a to jejich utočník trefil tyč a podruhé hlavičkoval nad bránu. Bohužel největší problém byl rozhodčí. Ten si spletl zápas dorostu s ligou.
A neuvěřitelně až okatě nadržoval soupeři. Jeho soudy nepomohly ke klidnému odehrání zápasu. Druhý poločas jsme soupeře přitlačili, kde se uplatnili Šnytové rychlé nohy. Z levé strany přicházel jeden atak za druhým,bohužel jsme nedokázali ani jednou skorovat. Soupeř se až ke konci zápasu zvedl, ale už nic nedovršil.

Tento zápas mě utvrdil, že rozhodčí pískají podle známostí!!!

Baška vs. Jablunkov 0:0 (0:0)

Sestava Baška: Bůžek - Braneac, Onderka, Hladný, Baran - Fišer, Gara, Šnyta, Vlačuha (59' Moravec), Gábor - Pítr, Sedlář

Trenér: Bůžek P.

Vedoucí: Křenek M.děkujeme partnerům

 

 

 

 


 

 

poslední výsledky

Muži | 1. kolo

Metylovice/Frýdlant B : TJ Sokol Baška 4:4

Žáci | 3. kolo

TJ Sokol Baška : TJ Pražmo-Raškovice 6:6

 

příští kolo

Muži 30.03. | 15:30

TJ Sokol Baška : TJ Sokol Hukvaldy

Žáci

 

Aktuální umístění

MUŽI: OP (tabulka ZDE)

místo družstvo body
10 Bukovec 11
11 Baška 10
12 Hrádek 10


ŽÁCI: OP 99,00 (6+1) (tabulka ZDE)

místo družstvo body
4 Janovice 16
5 Baška 11
6 Metylovice 8

 

© Fotbal Baška, design by MamiArt s.r.o., vytvořil eABM s.r.o.
TOPlist