TJ Sokol Baška

oddíl kopané

D: V Dobré nerozhodně

S tímto soupeřem jsme měli vyrovnané skore v tabulce i vzájemné zápasy z dob minulých byly obdobně vyrovnané.

Začátek zápasu jsme měli herně navrch. Do třicáté minuty však naše útoky obrana domácích ubránila. Poté zahrál jejich stoper rukou a byl odpískán přímý kop z 22metrů. Balon vystřelil Šnyta přímo na bránu. Brankář jen vyrazil míč před sebe a do brány jej dorazil Fišer (0:1). Druhý gol jsme vstřelili po souhře z levé strany. Gara si vyměnil dvakrát balon s Baranem a ten odcentroval před bránu. Tam si zakřičel Šnyta a hlavou zvýšil na 2:0. Bohužel jsme nadějné dvoubrankové vedení do poločasové pauzy neudrželi. V poslední minutě kopali domácí roh, který náš barankář Bůžek vyrazil do šestnácky. Tam bohužel fauloval Fišer. Penaltu domácí proměnili a bylo sníženo.
V druhé půli jsme kupili chyby hned od první minuty a po faulu se proti nám kopal přímý kop. Bohužel jsme si špatně rozebrali hráče a volný hráč na zadní tyči skoroval hlavou. Poté jsme opět a znovu jako v jiných zápasech soupeře tlačili a vytvářeli si golové šance. Bohužel jako vždy nebyl klid na kopačkách a nic do brány nespadlo. Tento bod je pro nás nakonec trochu zklamáním. Tak doufáme, že v příštím zápase už ty goly budou padat více.

Dobrá vs. Baška 2:2 (1:2)

Sestava Baška: Bůžek - Onderka, Braneac, Baran, Hladný - Fišer, Gara, Šnyta, Vojtek (64' Vlačuha) - Gábor, Pítr (78' Sedlář)

Trenér: Bůžek. P

Vedoucí: Pokluda. Mděkujeme partnerům

 

 

 


 

 

poslední výsledky

Muži | 3. kolo

TJ Písek : TJ Sokol Baška 6:1

Žáci | 13. kolo

TJ Sokol Baška : TJ Sokol Ostravice 5:3

 

příští kolo

Muži 25.08. | 17:00

TJ Sokol Baška : SK Nošovice-Lhoty

Žáci 01.09. | 14:30

TJ Sokol Baška : TJ Bystřice

Aktuální umístění

MUŽI: OP (tabulka ZDE)

místo družstvo body
8 Bukovec 0
9 Baška 0
10 Nebory 0


ŽÁCI: OP 99,00 (6+1) (tabulka ZDE)

místo družstvo body
- - -
- Baška -
- - -
© Fotbal Baška, design by MamiArt s.r.o., vytvořil eABM s.r.o.
TOPlist