TJ Sokol Baška

oddíl kopané

Dorost si zastřílel v Raškovicích

Na náš druhý zápas jara jsme zajížděli do Raškovic. Tento tým má pořád problém s hráči víc než u nás. To se potvrdilo při nástupu k zápasu. Soupeř dal dohromady jen devět fotbalistů. Tímto byl poznamenán celý vývoj zápasu. Od první minuty jsme soupeře přehrávali a vytvářeli si gólove šance. První branku utkání ovšem vstřelil náš brankář z pokutového kopu. Předcházela tomu ruka zahraná soupeřem v pokutovém území. Druhý gol vsítil opět náš golman Bůžek a opět z penalty, to když byl faulovám D. Gábor. Třetí gol dal M. Šnyta po centru D. Gábora. Poločas uzavřel krásnou střelou z přímeho kopu Dom. Baran.

Druhý poločas načal přihrávkou na střed vápna M. Šnyta volnému V. Korbášovi a ten přeloboval brankáře domácích. Šestý gol padl po rohovém kopu.Ten rozehráli Gara se Šnytou na krátko, soupeř pozdě zareagoval a Šnyta s úhlu propálil vše, co před ním stálo. Sedmý gól vstřelil Gábor z dvaceti metrů přízemní střelou k tyčce. Poslední gol byl jeden z nejpěknějších. Dom. Baran z levé strany přihrál Garovi a ten z pětadvaceti metrů zavěsil pod břevno. V tomto (tréninkovém) zápase jsme vyzkoušeli pár změn v postech a rozložení hráčů.

Raškovice vs. Baška 0:8 (0:4)

Autoři branek: Bůžek-2, Šnyta-2, Dom.Baran, Gara, Gabor, Korbáš

Sestava: Bůžek - Korbáš, Hladný, Fišer, Prokop (63' Kopčo) - Baran Dom, Gara, Šnyta, Vojtek (58' Baran Dav.) - Pítr, Gábor

Trenér: Bůžek

Vedoucí: Křenekděkujeme partnerům

 

 

 


 

 

poslední výsledky

Muži | 1. kolo

Metylovice/Frýdlant B : TJ Sokol Baška 4:4

Žáci | 3. kolo

TJ Sokol Baška : TJ Pražmo-Raškovice 6:6

 

příští kolo

Muži

 

Žáci

 

Aktuální umístění

MUŽI: OP (tabulka ZDE)

místo družstvo body
9 Nebory 11
10 Baška 10
11 Hukvaldy 8


ŽÁCI: OP 99,00 (6+1) (tabulka ZDE)

místo družstvo body
4 Janovice 16
5 Baška 11
6 Metylovice 8

 

© Fotbal Baška, design by MamiArt s.r.o., vytvořil eABM s.r.o.
TOPlist