Dorostenci rozehráli jarní část soutěže

První jarní zápas dorostu byl pro některé návratem k mužstvu a pro některé nový začátek. Po půlročním angažmá skončil trenér Šponiar a k mužstvu se vrátila trenérská dvojice Bůžek, Křenek. V zimním období, kdy dorostenci hráli Krajskou zimní ligu se zranil F. Žilavý a D. Schmidt. Svoje angažmá ukončili Trčka,  Tomančák, Březina,Garba a Šponiar. Bohužel tak zůstalo torzo mužstva, které jsme museli opět doplnit. Pomoci našeho kapitána Adama Bůžka přišli noví hráči, konkrétně J. Hladný a M. Prokop. Hostování nám bohužel vyšlo jen na půl, ze Staříče měli přijít J. Vojtek a Chovaniok. Druhý jmenovaný ale nekomunikuje.

Prvním našim jarním soupeřem byl ambiciozní tým Tošanovic. Od první minuty nás zatlačili před naši branku. Nedali nám ani chvíli vydechnout a bohužel my jsme nebyli schopni udržet balón na noze. Nově vytvořená obrana se sehrávala ,ale jistý brankár Bůžek nás podržel. Ke konci poločasu jsme i my měli šance, kdy střela Šnyty z pravé strany byla skoro gólová. Za poločasovou remízu jsme mohli být jen rádi. Druhý poločas už byl vyrovnanějši, ale naše nedůraznost v soubojích jeden na jednoho a špatná sehranost byla pořád soupeřovou výhodou. Odpískaný faul v 76 min před naší šestnáctkou byl bohužel náš konec. Přesný přímy kop byl gólový (0:1). Za dalších pět minut přišel centr z levé strany a jemnou tečí soupeř skóruje podruhé. Naše šance nejsou zakončeny střelou, i když jich přibývá. Nakonec dostáváme ještě třetí gól. Doufám, že se náš tým ještě lépe sehraje a bude důraznější v soubojích, samozřejmě v rámci pravidel.

Baška vs. Tošanovice 0:3 (0:0)

Sestava Baška: Bůžek - Onderka, Prokop, Hladný, Baran(80" Němec) - Šnyta, Gara, Baran, Pítr - Korbáš (45' Vojtek) Gábor

Trenéři: Bůžek, Křenek